Axborot taqdim etish uchun ma’sul bo’lgan mansabdor shaxslar bilan aloqa

I.F.O Lavozimi E-Mail Telefoni
Kasb-hunar kollejlari va akademik litseylarga qabul qilish rejasini shakllantirish boshqarmasi
1 Mirjamol Umarov Boshqarma boshlig’i m.umarov@markaz.uz (+99871) 246-27-61
O‘rta maxsus,kasb-hunar ta’limi muassasalari bitiruvchilarini ishga joylashtirishni ta’minlash boshqarmasi
2 Abduxalil Raxmonov Boshqarma boshlig’i a.raxmonov@markaz.uz (+99871) 246-38-35
3 Shuhrat Chorshanbiev Bosh mutaxassis sh.chorshanbiyev@markaz.uz
Ma’naviy-ahloqiy tarbiya va sport bo‘limi
4 Otajon Omonov Bo’lim boshlig’i o.omonov@markaz.uz (+99871) 246-18-40
Davlat ta’lim standartlarini takomillashtirish va ta’lim yo‘nalishlarini birxillashtirish boshqarmasi
5 Raxmat Rustamov Boshqarma boshlig’I o’rinbosari r.rustamov@markaz.uz (+99871) 246-11-42
O‘quv jarayonini takomillashtirish va ilg‘or pedagogik texnologiyalarni joriy etish boshqarmasi
6 O‘ktamjon Xudayberdiev Boshqarma boshlig’i u.xudayberdiev@markaz.uz (+99871) 246-17-29
Yangi avlod darsliklari va qo‘llanmalarini yaratish va ular bilan ta’minlashni tashkil etish bo‘limi
7 Yigitali O‘rinov Bo’lim boshlig’i y.urinov@markaz.uz (+99871) 246-14-87
Axborot texnologiyalarini ta’lim jarayoniga joriy etish bo‘limi
8 G‘olib Djalilov Bo’lim boshlig’i g.djalilov@markaz.uz (+99871) 246-10-91
Rahbar va pedagog kadrlarni  tanlash va ular bilan ishlash boshqarmasi
9 Jahongir Tursagatov Boshqarma boshlig’i j.tursagatov@markaz.uz (+99871) 246-11-54
O‘rta maxsus,kasb-hunar ta’lim muassasalarini rekonstruksiya qilish mukammal ta’mirlash va jihozlash boshqarmasi
10 Azamat Ergashev Boshqarma boshlig’i a.ergashev@markaz.uz (+99871) 246-11-97
Invistitsiyalarni jalb etish va halqaro hamkorlik bo‘limi
11 Sherzod Karimov Bo’lim boshlig’i sh.karimov@markaz.uz (+99871) 246-10-85
Moliyalashtirish, buxgalteriya hisobi  va hisobotlar bo‘limi
12  Mamaraim Baymanov Bo’lim boshlig’i m.baymanov@markaz.uz (+99871) 246-11-52
Bosh yuridik maslahatchi
13 Umidjon Avezov Yurist u.avezov@markaz.uz (+99871) 246-11-78
Safarbarlik ishlari bo‘yicha bosh mutaxassis
14 Sa’dullo Kurbanov Bosh mutaxassis s.qurbonov@markaz.uz (+99871) 246-11-53
Ishlar boshqarmasi
15 Anvar Jonuzoqov Boshqarma boshlig’I a.jonuzoqov@markaz.uz (+99871) 246-10-91
Texnik xodimlar
16  Ra’no Ilyosova Kotiba referent r.ilyosova@markaz.uz (+99871) 246-11-09